21-01-2021 GÜNDEM

AK Belediyecilik izleri Antakya’nın her köşesinde 

Belediye Başkanlığına seçildiği günden bu yana 7 gün 24 saat durmadan Antakya’nın güzelleşmesi için çalışan Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte Antakya’ya değer katmak için ziyaretler gerçekleştirerek çeşitli temaslarda bulundu.

AK Belediyecilik izleri Antakya’nın her köşesinde 

Belediye Başkanlığına seçildiği günden bu yana 7 gün 24 saat durmadan Antakya’nın güzelleşmesi için çalışan Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte Antakya’ya değer katmak için ziyaretler gerçekleştirerek çeşitli temaslarda bulundu. Eğitim, iş ve siyaset camialarına yönelik olarak gerçekleştirilen ziyaretlerde Antakya’nın güzelleşmesi adına fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Yılmaz ve Milletvekili Çelik, ilk olarak beraberlerindeki İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve Küçükdalyan Mahallesi Muhtarı Ali Gazaloğlu ile birlikte aralarında Açıkdere, Bozhöyük, Bitiren, Avsuyu, Gökçegöz, Akcurun ve Tanışma Mahallelerinin de olduğu bölgede okul sorununu kökten giderecek lise yapımı için yer incelemesinde bulundular. Eğitim tesisi için yapılan yer incelemesinin ardından Küçükdalyan Mahallesi’nde Antakya Belediyesi tarafından mahallenin güzelleştirilmesi adına yapılan park çalışması incelendi. Antakya’nın imarına ve güzelleştirilmesine büyük önem veren Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, park çalışmasını yakından inceleyerek, çalışmaların bir an önce bitirilmesini ve parkın mahallenin hizmetine bir an önce sunulmasını istedi. 

İŞ DÜNYASIYLA İSTİŞARELER GERÇEKLEŞTİRİLDİ 

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya’daki temasları kapsamında yatırımlarıyla takdir toplayan ilimizin tanınmış ve sevilen işadamlarından Ekrem Otomotiv sahibi Ekrem Kondakçı'yı iş yerinde ziyarette bulundular. Ziyarette Antakya’ya yapılan hizmetler ve projelerle ilgili istişareler yapıldı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Buradaki temasların ardından ikili Antakya Gümrük Müdürü Mete  Ağzıbüyük’ü, S.S. Antakya Uluslararası Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Cemil Demirbilek ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde projeler ve hizmetler konuşulurken, Başkan Yılmaz, Antakya için yapılan hizmetlerde herkesin fikrine ihtiyacımız var diyerek çok sesliliğe verdiği önemi bir kez daha gösterdi. Başkan Yılmaz ve Milletvekili Çelik, ziyaretlerde nezaketlerinden dolayı herkese teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. 


Bu haber 37 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri