11-09-2019 GÜNDEM

''AMAÇ; ÇOCUKLARIMIZA SAĞLIKLI, GÜVENLİ VE İYİ BİR EĞİTİM SUNMAK’

Defne Kaymakamı Nevzat Şengök başkanlığında Defne İlçe eğitim, sağlık ve güvenlik konularının ele alındığı istişare toplantısı yapıldı.

''AMAÇ; ÇOCUKLARIMIZA SAĞLIKLI,  GÜVENLİ VE İYİ BİR EĞİTİM SUNMAK’

Defne Kaymakamı Nevzat Şengök başkanlığında Defne İlçe eğitim, sağlık ve güvenlik konularının ele alındığı istişare toplantısı yapıldı.
Özel Doğa Koleji Konferans Salonunda yapılan toplantıya Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kemal Gülistan, , İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Kürşat Öncel,  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Deniz Güzelyurt,  İlçe Yazı İşleri Müdürü Metin Hatunoğlu, İlçe Sosyal Yardımlaşma Müdürü Bekir Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürlüğünden Polis Memuru Gökhan Duygun, Okul ve Kurum Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanları katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan ''Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi ve kaliteli bir eğitim almaları için çok çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek, bu toplantının düzenlenmesinde destek olan ve katılım göstererek bizleri onurlandıran başta Kaymakam Nevzat Şengök' e ve Kurum Müdürlerimize Milli Eğitim camiası adına şükranlarımı sunuyorum.' dedi. Daha sonra ilçede daha iyi bir eğitim ortamının oluşturulması için İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Sağlık Müdürü görev alanları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu, Müdürlerin ve okul aile birliği başkanlarının öneri ve görüşleri de alınarak, yapılacak çalışmalar gözden geçirildi, planlamalar yapıldı. Toplantı sonunda Defne Kaymakamı Sayın Nevzat Şengök yaptığı değerlendirme konuşmasında, '' Hatay'ın eğitim seviyesi en yüksek ilçesinde çalışmaktan mutlu olduğunu dile getirerek, bu başarının elde edilmesinde pay sahibi olan müdürlere öğretmenlere, velilere, öğrencilere, hayırseverlere, katkı sağlayan herkese teşekkür etti. İlçe de geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alması, çıtanın daha da yükseltilmesi için elimizden geleni yapacağız, çocuklarımızın sağlıklı, güvenli ve iyi bir eğitim alması için okul, aile, öğrenci üçgenini iyi oluşturalım, öğretmenlerimize güvenelim, onları çalışmaları yönünde destekleyip, motive edelim.'' dedi.
Toplantı sonunda Kaymakam Nevzat Şengök 2019 2020 Eğitim Öğretim yılının sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını dileyerek, herkese teşekkür etti.


Bu haber 21 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri