21-02-2021 GÜNDEM

"Başkan Yeşildal’dan kongreye davet"

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan AK Parti Hatay 7. Olağan Kongre öncesinde AK Parti ilçe teşkilatlarına ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan AK Parti Hatay 7. Olağan Kongre öncesinde AK Parti ilçe teşkilatlarına ziyaret gerçekleştirdi. Beraberindeki AK Parti Hatay Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları ile birlikte ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Yeşildal, demokrasi bayramı şeklinde geçecek olan 7. Olağan Kongreye tüm vatandaşları davet etti. Başkan Yeşildal, ziyaretler kapsamında, “Belen, İskenderun, Arsuz, Dörtyol, Payas ve Erzin İlçe teşkilatlarında partililerle buluştu. 

BAŞKAN YEŞİLDAL: HERKESİ KONGREMİZE BEKLİYORUZ 

Başkan Yeşildal, ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerde yoğun ilgiyle karşılandı. Pandemi kuralları gereği sınırlı sayıda partili vatandaşın bulunduğu ortamlarda konuşan Yeşildal, “Biz Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin, neferleriyiz. Bu anlamda bizlere ne görev verilirse yerine getirmeye daima hazırız ve sizlerle birlikte bu kutlu davaya hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah. Bana ve partime gösterdiğiniz teveccüh için hepinize teşekkür ediyorum. Sizler aracılığıyla tüm vatandaşlarımızı gerçekleşecek olan 7. Olağan İl Kongremize davet ediyorum. Pandemi kurallarına uygun olarak düzenlenecek olan kongremizde sizlerin de tüm kurallara uyacağınıza canı gönülden inanıyorum. Allah kongremizi ilimize, ülkemize ve partimize hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 

Başkan Yeşildal’ın konuşması sık sık tezahüratlarla kesildi. Yeşildal, ziyaretlerden ve kendisine gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.


Bu haber 32 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri