30-11-2019 SPOR

“CUMHURİYET KUPASI” KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

“CUMHURİYET KUPASI” KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Samandağ Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 96. Yılı münasebetiyle kurumlar arasındaki diyalogu pekiştirmek ve güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen “Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” sona erdi.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları ile Samandağ Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen turnuvada çekişmeli mücadeleler yaşandı. 

Samandağ Devlet Hastanesi ile Samandağ Devlet Hastanesi Acil Servis arasında oynanan final mücadelesinde Samandağ Devlet Hastanesi, Samandağ Devlet Hastanesi Acil Servis’i 3-2 mağlup ederek Cumhuriyet kupasının sahibi oldu.

“Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası”nın şampiyonu olan Samandağ Devlet Hastanesi takım oyuncuları madalya ve kupalarını Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’dan aldılar.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; “  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. Yılı nedeniyle düzenlemiş olduğumuz Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın az önce final maçını izledik. Şampiyon olan ve diğer dereceye giren takımlara hediyelerini verdik. Turnuvaya katılan bütün kurum ve oyunculara Samandağ Belediyesi adına teşekkür ediyorum. 22 gün süren ve 32 takımın katıldığı güzel bir turnuva geçirdik. Katılım çok iyiydi, güzel bir heyecan vardı ve dışarıdan vatandaşlarımız da büyük ilgi gösterdi. Bundan sonra Cumhuriyetimizin anısına her yıl bu turnuvayı düzenlemeyi düşünüyoruz. İyi bir başlangıç oldu. Hem Cumhuriyetimizin yaşatılması konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalıştık, hem de spor ile ilgilenen arkadaşlarımızı da bir araya getirme şansına sahip olduk. Bu turnuvanın hazırlanmasında emeği geçen başta Belediye Başkan Yardımcımız Tahsin Bey olmak üzere bütün ekibimize, personelimize ve katılan sporcularımıza teşekkür ediyorum. “ ifadelerine yer verdi.

 

“Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası”nda dereceye giren takımlar:

  1. Samandağ Devlet Hastanesi
  2. Samandağ Devlet Hastanesi Acil Servis
  3. Ulubatlı Hasan Ortaokulu
  4. Deniz Jandarma

Bu haber 86 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SPOR HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri