02-12-2019 SPOR

GÖZTEPE FUTBOL OKULU AÇILDI

GÖZTEPE FUTBOL OKULU AÇILDI
Göztepe Kulübünün temsilciliği Antakya’da açıldı. Hatayspor’u 50 yıl sonra 1. Lige çıkaran, özverili çalışmaları ile bir ilki gerçekleştiren, ancak uygunsuz bir şekilde gönderilen taraflı tarafsız herkesin gönlüne taht kuran Hatayspor eski Teknik Direktörü İlhan PALUT’un takımı olan Göztepe Kulübünün temsilciliğinin açılması Antakya’da heyecan uyandırdı.
İşletmeciliğini yılların deneyimi Fahri Serdar ÖZAL’ın yaptığı Göztepe Futbol Okulu Hatay’da ilklerin olduğu futbol okulu olarak iddialı bir şekilde açıldı.
Hatay’da U11 ve U12 nin kurucusu olarak bilinen, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Gençlik Kurulu Başkanı, Hatayspor’ u 50 yıl sonra 1. Lige çıkaran Yönetim Kurulu Üyesi ve adından da çok söz ettiren Altyapı Sorumlusu Fahri Serdar ÖZAL’ın “Hatay, hatta belki de Türkiye’de İlklerle Geliyoruz” dediği ayrıcalıklar şunlar;
 GÖZTEPE ANTAKYA FUTBOL OKULU' nda
*HATAY DA İLK VE TEK
Çocuklarımıza Sadece futbol değil diyetisyen gözetiminde doğru beslenme eğitimleri verilecek...
*HATAY DA İLK VE TEK Çocuklarımıza İlk Yardım Personeli ile Allah korusun sakatlıklarda anında müdahale edilecek ...
*HATAY DA İLK VE TEK
Çocukların sahadaki mücadelesini, başarısını, sevinç ve mutluluklarını canlı yayın ve video çekimleriyle ailelerimiz evinde kahvelerini yudumlarken izleyebilecek…
*HATAY DA İLK VE TEK

Çocuklarınızın gelişimine katkı amacıyla ayda bir özel maçlar, GÖZTEPE nin belirlediği tarih ve yerde turnuvalar yapılacak.


Bu haber 80 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SPOR HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri