10-05-2019 GÜNDEM

Kaymakam UYGUR Altınözü 2. Öğrenme Şenliklerine katıldı

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Eşi Gülşen Uygur, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından hayat boyu öğrenme faaliyetlerine katılımı arttırmak amacıyla gerçekleştirilen "Altınözü 2. Öğrenme Şenlikleri “ne katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ve Altınözü ilçemizde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından " Öğrenme Şenlikleri" uygulaması kapsamında Altınözü Tacettin Sürmeli Parkında etkinlik düzenlendi.

Kaymakam UYGUR Altınözü 2. Öğrenme Şenliklerine katıldı
Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Eşi Gülşen Uygur, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından hayat boyu öğrenme faaliyetlerine katılımı arttırmak amacıyla gerçekleştirilen "Altınözü 2. Öğrenme Şenlikleri “ne katıldı.
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ve Altınözü ilçemizde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından " Öğrenme Şenlikleri" uygulaması kapsamında Altınözü Tacettin Sürmeli Parkında etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe; Kaymakam Bülent UYGUR, Eşi Gülşen UYGUR Hanımefendi, Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut SABAH, Kurum öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Bülent UYGUR, “Öğrenme şenliklerinin temel amacı, örgün eğitim dışında toplumsal tüm kesimlerin, eğitilmesi, eğitilirken de hep beraber paylaşımlarda bulunulmasıdır. Buradaki amaç sadece öğrenmek ve öğretmek değildir. Bu tür şenliklerin asıl faydalarından biri de, farklı toplumsal kesimlerin kaynaşmalarını sağlamasıdır. Yaygın eğitim, ülkemizdeki her bir ferdi daha üretken, daha donanımlı hale getirmek için yapılan bir iştir. Bu noktada gayret sarf eden bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
Kaymakam Bülent UYGUR daha sonra, Halk Eğitim Merkezi halk oyunları ekibinin gösterisini izleyerek, kurulan stantları gezdi.

Bu haber 350 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri