07-06-2019 GÜNDEM

Kültür Lisesi ve Çubuklu ilköğretim Elele

Geçtiğimiz günlerde okulda düzenledikleri kermeste elde edilen gelir ile Samandağ Çubuklu İlkokuluna giden Kültür Temel Lisesi öğretmen ve öğrencileri anlamlı etkinlikleri ile bir kez daha tüm dikkatleri üzerlerinde topladılar.

Kültür Lisesi ve Çubuklu ilköğretim Elele

Geçtiğimiz günlerde okulda düzenledikleri kermeste elde edilen gelir ile  Samandağ Çubuklu İlkokuluna giden Kültür Temel Lisesi öğretmen ve öğrencileri anlamlı etkinlikleri ile bir kez daha tüm dikkatleri üzerlerinde topladılar. Öğretmen, öğrenci ve velilerin destekleri ile gerçekleşen kermeste elde edilen gelirler ile Kitap,Oyuncak ,Kıyafet ve gıda maddelerinin öğrencilere getirildiği etkinliğe Okul Müdürü Kadir Urfalı, Müdür Yardımcısı İbrahim Bayırlıoğlu,Öğretmenler Zekiye Kılıçoğlu, Mine Girişken ,  Naime Cabiroğlu  ve öğrenciler katıldı.Etkinlikte ayrıca profesyonel isimler tarafından öğrencilere  yüz boyama uygulamasının yapılması programda renkli görüntüler oluşturdu.
Düzenlemiş oldukları kermeste elde edilen geliri yine hedefledikleri gibi adresine ulaştırdıklarını ifade eden Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Girişken yaptığı açıklamasında:" Kültür Eğitim Kurumları olarak anlamlı bir etkinliğe daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz.Okulumuz öğretmen,öğrenci ve velilerinin katılımları ile gerçekleştirdiğimiz kermesimizde elde ettiğimiz gelirin tamamı ile aldığımız Kitap,Oyuncak ,Kıyafet ve gıda maddelerini Samandağ Çubuklu İlkokulu öğrencilerine teslim ederek bir sosyal sorumluluk projemizi daha gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Etkinliğimizin başından sonuna kadar öğrencilerimizin sergiledikleri performans onların iyi eğitim almalarının yanında iyi de birer birey olmaları konusunda emek sarf eden bizleri gururlandırmıştır. Samandağ Çubuklu İlkokuluna bizleri temsilen giden Okul Müdürümüz  Kadir Urfalı, Müdür Yardımcımız  İbrahim Bayırlıoğlu, Öğretmenlerimiz  Zekiye Kılıçoğlu, Mine Girişken ,  Naime Cabiroğlu  ve öğrencilerimize teşekkür ederek bu gibi sosyal sorumluluk projelerimizin devam edeceğini belirtmek istiyorum."dedi.


Bu haber 540 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri