29-07-2020 GÜNDEM

‘Kurban Bayramına Erişmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz’

Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

‘Kurban Bayramına Erişmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz’

Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Çerko mesajında Kurban Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında insanların birbirleri ile kaynaştığı; başta sevgi ve saygı olmak üzere, milletimizin kültüründe ve tarihi derinliklerinde var olan bütün ahlaki meziyetlerin bir bütün halinde milletçe paylaşıldığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kaynaşma ve birlik olma duygularının perçinlendiği bayramlarımız, geçmişte olduğu gibi bugün de millet olarak bizler için müstesna bir yere sahiptir. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak yaşanmalıdır. Bu günlerde, birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. 
Bu duygu ve düşüncelerle tüm eğitim camiasının ve milletimizin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”


Bu haber 26 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri