10-04-2020 GÜNDEM

Metin YILMAZ " BİR OLUP BİZ OLUP TÜRK MİLLETİ OLUP BU İLETTİN ÜSTESİNDEN GELECEZ ."

Metin YILMAZ " BİR OLUP BİZ OLUP TÜRK MİLLETİ OLUP BU İLETTİN ÜSTESİNDEN GELECEZ ."

Metin YILMAZ

Metin YILMAZ " BİR OLUP BİZ OLUP TÜRK MİLLETİ OLUP BU İLETTİN ÜSTESİNDEN GELECEZ ."

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konferadasyonu Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı Metin YILMAZ ; " Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığının (COVID-19) ile mücadelede biz bize yeteriz mantalitesi ile yola çıktık ve çözümleri tek tek faaliyete geçiriyoruz " dedi.

Yılmaz Konuşmasında ;

" Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığının (COVID-19) ile mücadelede biz bize yeteriz mantalitesi ile yola çıktık ve çözümleri tek tek faaliyete geçiriyoruz. Geçtiğimiz günlerde Sayın Antakya Kaymakamımız Orhan MARDİNLİ başkanlığında sağlık çalışanı arkadaşlarımızın sorunlarını çözüme ulaştırma noktasında harekete geçmiştik. Bu bağlamda birçok görüşmelerde bulup çözüm önerilerini tek tek icraata dönüştürdük.

Şimdi ise hastane araçlarının özellikle de Evde Bakım Hizmeti veren ve asıl risk grubunda bulunan diyaliz hastalarının transportunu sağlayan araçların dezenfeksiyonu için ilk adımı atıyoruz. Hatay Büyükşehir Başkanlığı Ulaşım Daire Başkanı Sayın Nuri BAYCAN ile yapılan toplantı alınan karar neticesinde ilk araçların dezenfeksiyon işlemleri yapılmaya başladı. ,Ayrıca sağlık çalışanı arkadaşlarımızın hastanelere ulaşımı noktasında mesai saatleri giriş ve çıkış saatlerinde otobüs sefer sayılarının arttırılması konusunda tüm taşıma kooperatiflerine gerekli yazışmalar yapıldı.

Yılmaz Konuşmasının Sonunda;

"Sivil toplum örgütü olarak toplumun tüm kesimleri ile birlikte hareket ederek sağlık çalışanı arkadaşlarımızın ve halkımızın en iyi ve en güvenilir şekilde sorunlarını giderme konusunda elimizi taşın altına koyacağız. . Her platformda tüm yöneticilerimiz ile birlikte hareket ederek eksikliklerin giderilmesi konunda taviz vermeden hak niçin halka hizmet boynumuzun borcudur " dedi.


Bu haber 99 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri