11-09-2019 GÜNDEM

MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YAYMAN 'DAN HASTANE ZİYARETİ

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin YAYMAN ile Kırıkhan Ak Parti ilçe Başkanı Ömer Erdal ÇELİK Kırıkhan Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek acil şifalar diledi

MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YAYMAN 'DAN HASTANE ZİYARETİ
Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin YAYMAN  ile Kırıkhan Ak Parti ilçe Başkanı Ömer Erdal ÇELİK  Kırıkhan  Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek acil şifalar diledi
AK Parti Milletvekili Hüseyin YAYMAN , ziyaretleri kapsamında Kırıkhan Devlet Hastanesinin servislerinde yatan ve tedavileri devam eden hastaları, hasta yakınlarını ve hastane personelini ziyaret etti.
Kırıkhan Devlet Hastanesi’ndeki tüm servisleri gezen Milletvekili  Hüseyin YAYMAN  tedavileri süren hastalara ‘geçmiş olsun ‘ dileklerini ileterek sıkıntılarını dinledi. Hastalarla bir süre sohbet eden ve tedavi süreçleri hakkında bilgi alan YAYMAN"iyi ve kötü günde daima vatandaşlarımızın yanındayız diyerek tüm hastalara da acil şifalar diledi.
Ziyaretlerde hasta yakınları ile de görüşen ve dertlerine ortak olan Milletvekili Hüseyin YAYMAN , hastane görevlileri ile de görüşerek çalışmalarında kolaylıklar dilediler.
Hastane personeline hitaben bir konuşma yapan Milletvekili YAYMAN “ Hasta kabuldeki arkadaşlarımız, revirdeki arkadaşlarımız gelen hastalarımızı, gelen hemşerilerimizi iyi karşılıyorsunuz diyerek hastaneden ayrıldı.

Bu haber 23 defa okunmuştur.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
7/24 RADYO YAYINI

Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri